ژاپن

تور ژاپن _۹ شب اقامت خدمات تور قیمت ۹ شب ۱۲ روز دبل :۳۵۹۰دلار…

تور ژاپن

تور ژاپن _۹ شب اقامت

خدمات تور قیمت
۹ شب ۱۲ روز دبل :۳۵۹۰دلار + نرخ پرواز
اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه سینگل:۴۶۶۰دلار +نرخ پرواز
راهنمای فارسی زبان کودک با تخت :۳۱۰۰دلار +نرخ پرواز
بیمه مسافرتی با پوشش کرونا کودک بدون تخت:۲۴۰۰دلار + نرخ پرواز
گشت های کامل شهری / ترانسفر فرودگاهی با اتوبوس اختصاصیپرواز امارات یا قطری

ژاپن یا جزیره ژاپن کشوری واقع در آسیای شرقی و شمال غرب اقیانوس آرام است. از دیگر همسایگان ژاپن کره شمالی، کره جنوبی، روسیه و دریای ژاپن است.اغلب مناطق و سرزمین های ژاپن متشکل از کوه و جنگل است. میتوانیم بگوییم موقعیت جغرافیایی ژاپن در وضعیت خطرناکی قرار دارد، زیرا شکل قرارگیری پوسته های زمین در کنار یکدیگر به گونه ای است که اغلب در کنار یکدیگر  حرکت می کنند و باعث ایجاد زمین لرزه های متعددی می شوند.

ژاپن یکی از قدرت های برتر اقتصادی دنیا و آسیا است.

جاذبه های ژاپن

۱.عجایب طبیعی:ژاپن دارای مناظر فوق العاده ایی است مانند کوه فوجی، جنگل های آرامش بخش ،ساحل های زیبا این عجایب گردشگرانی را که به دنبال ماجراجویی در فضای باز ،پیاده روی و دیدن مناظر و طبیعی زیبا هستند جذب میکند .

۲.نمادهای تاریخی:ژاپن دارای ۲۱ مکان میراث جهانی مانند قلعه هیمجی، مناطق تاریخی کیوتو،نارا است. این نمادهای تاریخی به مسافرانی که به دنبال آشنایی با گذشته‌ی غنی ژاپن هستند، جذب می‌شوند.

۳.آثار فرهنگی:بازدیدکنندگان به ژاپن می‌آیند تا از تاریخ و فرهنگ آن لذت ببرند. کیوتو با معابد و مساجدقدیمی‌اش نمونه‌ای از این آثار است . مراسم چای، پوشیدن کیمونو و کلاس‌های خطاطی نیز جذابیت دارند .

۴.شهرهای بزرگ:توکیو و اوساکا شهرهای پرجمعیتی هستند که ترکیبی از مدرنیته و سنت را ارائه می‌دهند. توکیو با خیابان‌های نئون‌نورانی، دستگاه‌های پیشرفته و شب‌های پرازجذابیت معروف هستند. اوساکا نیز با غذاهای لذیذ، خرید و مناطق تاریخی باعث جذب گردشگران میشود.

۵.حمامهای گرم:(انسن)فعالیت‌های زمین‌شناسی ژاپن منجر به ایجاد این حمام های گرم شده است . بپو، هاکونه و کوساتسو معروف به حمام‌های انسن‌ (گرم)هستند. این تجربه‌های آرامش‌بخش، گردشگران داخلی و خارجی را به خود جذب می‌کند.

۶.مراکز اسکی :نیسکو در هوکایدو به خاطر برف پودری و امکانات اسکی معروف است. علاقه‌مندان به ورزش‌های زمستانی به ژاپن می‌آیند تا اسکی، اسنوبورد و جشنواره‌های برفی را تجربه کنند.

۷.فصل شکوفه های گیلاس:سفر به سرزمین آفتاب تابان در فصل شکوفه های گیلاس ژاپن از هر لحاظ تجربه‌ای جادویی و منحصربه‌فرد است. هزاران درخت گیلاس شکوفه داده‌اند و جلوه‌ای متفاوت به خیابان‌ها بخشیده‌اند. علاقه ژاپنی‌ها به جشن شکوفه های گیلاس به‌اندازه‌ای زیادی است که ۲۷ آوریل را روز ملی شکوفه های گیلاس نامگذاری کرده‌اند و طی این مدت، به برگزاری مهمانی و پیک‌نیک در دل طبیعت می‌پردازند. علاوه بر خود مردم ژاپن، این فستیوال برای گردشگران سراسر جهان نیز جذابیت زیادی دارد و تعدادی زیادی از افراد بهار را برای سفر به ژاپن انتخاب می‌کنند. 

مدارک لازم برای سفارت ژاپن

  • ارائه گذرنامه ( اصل گذرنامه باید بیشتر از ۶ ماه اعتبار داشته باشد. همچنین ارائه گذرنامه های قبلی نیز جزو الزامات است)
  • فرم درخواست ویزای توریستی ژاپن باید تکمیل شود و ارائه گردد.
  • ارائه یک قطعه عکس با ابعاد ۴.۵ در ۴.۵ و پس زمینه این عکس باید سفید باشد.
  • ارائه اصل شناسنامه و کارت ملی جزو الزامات است. علاوه بر اصل مدارک ارائه یک نسخه کپی نیز لازم می باشد.
  • چنانچه متقاضی شاغل باشد ارائه گواهی اشتغال به کار جزو الزامات است.
  • متقاضی باید برای رفت و برگشت بلیط تهیه کند و آن را به مدارکش الصاق نماید.
  • ارائه voucher هتل الزامی است. گفتی است که واچر سندی است که خرید مشتری از هتل را تایید می کند.
  • ارائه بیمه مسافرتی لازم می باشد. این بیمه بایستی مطابق با روزهای اقامت در ژاپن تنظیم شده باشد.
  • الزامی است تا متقاضی برنامه سفر به ژاپن را نیز ارائه دهد. این برنامه نیز بایستی مطابق با روزهای اقامت در ژاپن تنظیم شده باشد.
  • ارائه گردش مالی به مدت ۳ ماه اخیر و همچنین ارائه مدارک مربوط به تمکن مالی نیز جزو الزامات می باشد.

مطالب مرتبط