مشاوره

۱موضوع مشاوره/مشاور
۲اطلاعات تکمیلی
۳پرداخت

رزرو وقت مشاوره

لطفا تمامی ۷ مورد ذیل را با دقت مطالعه بفرمایید؛ سپس در انتهای نکات، مراحل رزرو را طی کنید:

  1. اگر قصد دارید مراحل درخواست را، خودتان طی کنید باید دقت بفرمایید که جلسات مشاوره، آموزشی و یا رفع اشکال نیست و فقط برای بررسی شرایط شما و انتخاب صحیح راه مهاجرت یا ویزا، انجام می شود.
  2. ساعتهای رزرو، همگی به وقت ایران - تهران تنظیم شده اند (دفتر ایران: ۱۱:۰۰ - ۱۷:۰۰ دفتر کانادا: ۱۹:۰۰ - ۲۳:۰۰).
  3. اگر می خواهید راجع به مجموعه شرکتهای ما، مجوزها و سوابق ما بیشتر بدانید؛ می توانید قبل از رزرو وقت، به لینک > مجوزهای شرکت مهاجرتی معتبر مراجعه و مجوزهای ما را ببنید (ویزاساز ۷۲۴ دارای مجوزهای رسمی از وزارت گردشگری ایران و دارای مجوز رسمی از اداره مهاجرت کاناداست)
  4. برای دریافت مشاوره از مشاور/وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا، ICCRC (آقای شهروز بهرامی اصل)، باید در گزینه‌ های زیر، مشاوره با دفتر کانادا (حضوری یا غیر حضوری) را انتخاب نمایید.
  5. جهت شفاف سازی و احترام به حقوق شما باید بدانید که هزینه های خدمات ما ثابت است. هزینه های تمامی خدمات ما، در صفحه > هزینه خدمات ویزا و مهاجرت عنوان شده است.
  6. در صورت بروز هر گونه مشکل در فرآیند رزرو، از طریق شماره ۰۹۳۹۹۱۹۸۰۰۳ (sms یا whatsapp یا telegram) با ما در ارتباط باشید .
  7. این مشاوره تخصصی، از زمان شروع ۳۰ دقیقه است. (با دفتر تهران ۳۵۰ هزار تومان و با مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا در دفتر کانادا ۷۵۰ هزار تومان)
پس از مطالعه موارد فوق، برای رزرو وقت مشاوره، گزینه های زیر را به ترتیب انتخاب نمایید: