تور فرانسه

مواردی که در این مطلب می‌خوانید

پاریس

یکی از شهرهای مهم اروپاست که به دلیل جاذبه های گردشگری مختلفی که در دل خود دارد سالانه میزبان مسافران و گردشگران مختلفی است. این شهر در طول تاریخ رویدادهای مختلفی به خود دیده است و می تواند شما را با تاریخ پر فراز و نشیب فرانسه به خوبی آشنا کند. هیچ چیز بهتر از این نیست که در شب های پرستاره فرانسه سری به پاریس بزنید و در کنار برج ایفل یا موزه لوور پاریس به قدم زدن مشغول شوید.

برج ایفل، یکی از پربازدیدترین بنای تاریخی جهان در پاریس محسوب می شود، جالب است بدانید که هر ۷ سال یکبار برای جلوگیری از زنگ زدگی رنگ می شود و هر مرتبه حدود ۵۰-۶۰ تن رنگ مورد استفاده قرار می گیرد. نکته ی جالب در مورد برج ایفل تغییر ارتفاع آن حدود ۱۵ سانتیمتر در طول فصل های مختلف است.

بهترین زمان برای سفر به پاریس

بهترین زمان سفر به پاریس ماه های ژوئن تا آگوست و سپتامبر تا اکتبر یا به عبارتی دیگر تابستان و اوایل پاییز می باشد. فاصله زمانی ژوئن تا آگوست از آب و هوای بسیار خوبی برخوردار می باشد. و این بازه ی زمانی از شلوغ ترین و گران ترین زمان ها است. شب سال نو میلادی در پاریس ، همراه با جشن‌ها و آتش‌بازی‌های جذاب است. علاوه بر این آغاز سال نو، بازگشت هفته مد در پایتخت فرانسه را نوید می‌دهد. در بین رقابت‌ها میان سبک‌ها و استایل‌های مختلف مد، حتما شما هم از نیمه‌های ژانویه می‌توانید خریدهای رنگارنگ و متفاوتی در پاریس داشته باشید.

جاذبه های توریستی پاریس

پاریس دارای جاذبه‌های تاریخی و گردشگری زیادی است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به برج ایفل، موزه لوور، کلیسای نوتردام و خیابان شانزه ‌لیزه اشاره کرد.موزه لوور: این موزه که از آن به عنوان بزرگ‌ترین موزه جهان یاد می کنند از سال ۱۷۹۳ تا کنون به عنوان موزه عمومی فعال است. تمرکز موزه‌ی لوور روی هنر، تاریخ بشر و فرهنگ است و آثار بسیاری در این زمینه‌ها در این موزه جای گرفته‌اند که از آن جمله‌ می توان به لوح حمورابی، تابلوی بانوی صخره‌ها و تابلوی مونالیزا اثر لئوناردو داوینچی اشاره کرد. ساختمان این موزه قبل از انقلاب کبیر فرانسه یکی از کاخ‌های سلطنتی بود که در آن آثار باارزش هنری نگهداری می‌شد(به عنوان موزه سلطنتی). پس از انقلاب کبیرفرانسه ، در سال ۱۷۸۹ موزه و آثار موجود به مردم فرانسه اهدا شد و در سال ۱۷۹۳ تبدیل به موزه ملی فرانسه شد.

برج ایفل

نام این برج از نام طراح آن کوستا و ایفل گرفته شده . برای ساخت این بنا کارگران ۱۸۰۳۸ تکه آهن را با ۵/۲ میلیون پیچ به هم متصل کردند . بلندی این برج ۳۰۰ متر و وزن تقریبی آن ۷۰۰۰ تن می باشد. تا بالاترین نقطه برج ۱۶۶۵ پله وجود دارد که البته پله های طبقه دوم به بالاترین نقطه برج به روی بازدید کنندگان بسته است . ساختار این سازه بشکلی ست که باز و بدون طبقه های میانی می باشد . یک سمت آن رودخانه سن و سمت دیگر آن ، البته کمی دورتر ۲ بنای کم و بیش گنبدی شکل و زرین رنگ دیده می شود این ولید نام دارد و مقبره ناپلئون آنجاست.

 • وقت سفارت /رزرو هتل/رزرو پرواز

نرخ تک: ۴۵۰ یورو

 • وقت سفارت فوری / عادی

برای اطلاع از نرخ وقت تماس بگیرید

 • برای هر نفر۸۵یورو

نرخ ریالی ۰

 • فرم درخواست ویزای فرانسه
 • پاسپورت فعلی متقاضی به همراه کلیه ویزاها و گذرنامه‌های قبلی
 • رسید پرداخت هزینه درخواست ویزا
 • سند ازدواج
 • کلیه اسناد ملکی
 • گواهی اشتغال به کار
 • گواهی اشتغال به تحصیل (در صورت محصل بودن)
 • گردش حساب ۳ ماه اخیر به همراه تمکن مالی
 • رزرو بلیط رفت و برگشت و واچر هتل
 • ارائه اصل دعوت نامه معتبر

تمکن مالی: تمکن مالی برای ویزای فرانسه، حداقل ۴۰۰ میلیون تومان برای هر نفر می‌باشد. در صورتی که مبلغ تمکن مالی شما زیر این مبلغ باشد، درخواست ویزای شما رد خواهد شد. تمکن مالی باید به یورو صادر شود و توسط شعبه صادر کننده به مهر و امضاء برسد.

گردش حساب: منظور از گردش حساب، مبالغ ورودی و خروجی به حساب نیست بلکه، تعداد تراکنش های حساب متقاضی در ۳ ماه اخیر می‌باشد. گردش حساب، باید با نامه تمکن مالی همخوانی داشته باشد. در صورتی که تطابقی بین این دو وجود نداشته باشد و یا گردش حساب شما پائین باشد، ویزای فرانسه شما ریجکت خواهد شد.

در صورتی که به بازدید اقوام یا دوستان خود میروید بهتر است که از طرف ایشان دعوت نامه دریافت کنید . داشتن دعوت نامه معتبر میتواند به پرونده شما کمک کند