رفع ریجکتی ویزای کانادا 

مواردی که در این مطلب می‌خوانید

چرا ویزای کانادا ریجکت میشود ؟

 معمولا از ۱۰تا ۱۵مورد را میتوان از دلایل ریجکتی نام برد این دلایل نیز غالبا در کشورهای پیشرفته تشابهاتی دارند . با دلایل اصلی ریجکت شدن پرونده و برطرف کردن آن دلایل متقاضی میتواند شانس خوبی برای قبولی در دفعات بعدی داشته باشد. هرگز بدون ایجاد تغییر در پرونده درخواست مجدد ویزا ندهید زیرا به احتمال قریب به یقین همان نتیجه را خواهید گرفت.

  • هدف شما از سفر به کانادا مبهم بوده است

باید معلوم کنید که چرا قصد سفر دارید؛ آیا این تنها یک سفر توریستی است و یا قصد مهاجرت دارید؟ می‌خواهید در یکی از دانشگاه های کانادا به تحصیل ادامه دهید و یا از سوی یک شرکت رسمی دعوت به کار شده‌اید؟ شاید هم قصد خوداشتغالی دارید. هر چه هست، می‌بایست هدف خود را برای آفیسر روشن کنید . اگر صرفا این یک سفر کوتاه‌مدت کاری است، تاریخ رفت و برگشت خود را معلوم کنید. ثابت کنید که در کشور محل اقامت، مثلا ایران، وابستگی‌های حرفه‌ای و یا خانوادگی‌ای دارید.

  • مدارک ناقص بوده

مدارکی که اثبات می‌کنند شما در کشور محل اقامت، مثلا ایران، کسب و کاری دارید.می‌بایست مطمئن شوید که همه مدارک مورد نیازِ سفارت را بدون هیچ کم و کسری ترجمه کرده و به سفارت تحویل داده اید . ارائه مدارک به صورت کامل شرط موافقت با درخواست شماست. می توانید از مشاورین ما در این زمینه کمک بگیرید.

  • عدم اثبات پشتوانه مسایل مالی

اگر فاقد تمکن مالی باشید یا تمکن مالی ضعیفی داشته باشید ، در جا، ریجکت خواهی شد. پس بهتر است تا می‌توانید افسر سفارت را نسبت به وضعیت مالی خود قانع کنید؛ نه تنها شما بلکه، اگر دعوت‌نامه‌ای در کار است، میزبان تان نیز باید از تمکن مالی برخوردار باشد.همه این موارد در ارائه مدارکی که به سفارت‌خانه ارائه می‌دهید، روشن و شفاف باید باشد. در این مورد حسابی تحقیق کنید و مدارک مورد نیاز را به درستی آپلود کنید .

رفع ریجکت ویزای کانادا

شاید فکر می‌کنید که اگر درخواست ویزای شما رد شده است، پس دیگر نباید به کانادا فکر کنید. ولی اگر پرونده‌ شما ایراد اساسی نداشته باشد و در حق شما اجحاف شده باشد، به احتمال خیلی زیاد می‌توانید برای رفع ریجکتی ویزای خود از طریق درخواست مجدد اقدام کنید و ویزای خود را بگیرید.مجموعه ویزا ساز ۷۲۴ به شما در این راه کمک میکند ، حتی اگر از طریق وکلای دیگر یا خودتان اقدام کرده باشید .

روش‌های رفع ریجکتی یا ریفیوزی ویزای کانادا

چطوردرخواست ریفیوز شده را به ویزا تبدیل کنیم ؟

فرمول برنده:بدانید به چه دلیل ریجکت شدید؟

پیش‌ از هر چیز یکی از سوالات متداول افرادی که درخواست ویزای کانادا را دارند این است که آیا در صورت ریجکتی باز هم امکان دریافت ویزا وجود دارد؟ در پاسخ باید بگوییم بله ، ولی یک شرط مهم دارد و آن این است که بهتر است در صورتی برای رفع ریجکتی ویزای کانادا اقدام کنید که شرایط شما تغییر کرده باشد یا دلیل ریجکتی شما برطرف شده باشد. فقط در صورتی درخواست اولیه را تکرار کنید که از وضعیت خود اطمینان کامل داشته باشید و بدانید هیچ نکته‌ای نبوده که رعایت نکرده باشید و رسما ریجکتی شما به دلیل اشتباه فردی آفیسر اداره مهاجرت بوده است.

حالا به بحث اصلی یعنی راه حل رفع ریجکتی ویزای کانادا میپردازیم . باید بدانید دو روش برای این موضوع وجود دارد که در این مقاله هر دو روش را بررسی خواهیم کرد. درخواست تجدید نظر یا ارسال درخواست جدید دو روشی هستند که در ادامه بیشتر با آن‌ها آشنا می‌شویم.

درخواست تجدید نظر ارسال درخواست جدید
تمام مدارک کامل باشد نوت آفیسر
آپدیت تمکن مالی ارسال مدارک بیشتر
نامه تجدید نظر اصلاح مدارک قبلی

هزینه ها و شرایط اقدام مجدد

برای اقدام مجدد ویزای کانادا اگر دلیل مشخصی را آفیسر اعلام نکرده باشد ، شما میتوانید با دریافت نوت آفیسر علت دقیق ریجکتی را درخواست کنید با علم بر دلایل مشخص شده حالا میتوانید رفع نواقص کرده و از طریق وکیل دوباره اقدام کنید . هزینه این نوت آفیسر در صورتی که بخواهید از طریق وکلای مجموعه ویزاساز۷۲۴ اقدام کنید ۷۵ دلار کانادا میباشد.

FAQ Icon

سوالات متداول

بله

به شرطی که مدرک جدیدی برای ارائه داشته باشید

 

میتوانید با مشاورین ما در ویزاساز724 تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را به شما داشته باشند .

هزینه زیادی را در برنمیگیرد اما بهتر است با دفتر تهران درتماس باشید