وقت سفارت

مواردی که در این مطلب می‌خوانید

مجموعه ویزاساز ۷۲۴ ارایه دهنده انواع وقت سفارت کشورهای فرانسه ، ایتالیا ، سوییس ، لهستان ، اسپانیا و تمام کشور های حوزه شنگن می باشد . علاوه بر این خدمات وقت سفارت کانادا در استانبول ، ارمنستان،دبی و همچنین وقت سفارت آمریکا را میتواند به صورت کاملا تخصصی به شما ارایه دهد.

وقت سفارت چیست و چرا باید وقت سفارت بگیریم ؟

برای دریافت ویزا یا همان اجازه ورود شما به کشور مقصد نیاز دارید به این نکات توجه کنید.برای دریافت ویزا میبایست به سفارت کشور مورد نظر مراجعه کنید که این موضوع مستلزم دریافت وقت سفارت برای ارایه مدارک و انجام مصاحبه است.اکنون بسته به کشور مقصدتان، یا باید با افسران ویزا مصاحبه کنید و یا فقط برای تحویل مدارک و انگشت نگاری به سفارت و یا کارگزاری مراجعه کنید. به دلیل ازدیاد درخواست متقاضیان ویزا، سفارت خانه‌ها و کنسولگری‌ها تصمیم گرفتند تا برای جلوگیری از شلوغی و ازدحام متقاضیان، سیستم تعیین وقت سفارت را پیاده سازی کنند. شما برای وقت سفارت به یکی از دفاتر آژانس هواپیمایی و یا کارشناسی که در دریافت وقت سفارت خبره است مراجعه می کنید و با دادن اطلاعات مورد نیاز برای شما وقت سفارت گرفته می شود. پس از مشخص شدن زمان سفارت شما با در دست داشتن مدارک خواسته شده به سفارت مربوطه مراجعه می کنید و با افسر پرونده مصاحبه کرده و مدارک شما بررسی می شود. 

مدارک مورد نیاز برای وقت سفارت

  • کپی پاسپورت متقاضی
  • دعوت نامه ( در صورتی که فرد متقاضی دعوت نامه بیزینس یا دیداراز دوستان یا اقوام را داشته باشد )
  • تاریخ دقیق سفر

انواع وقت سفارت

وقت فوری و عادی سفارت را می توانید از کارشناسان ما در ویزاساز۷۲۴ درخواست کنید. با وقت فوری سفارت در کمتر از یک ماه موفق می شوید تا به سفارت مورد نظر وارد شوید. برای اخذ وقت فوری باید هزینه بیشتری بپردازید تا موفق شوید در زمان مد نظر خود وارد سفارت شوید.

نکات مهم در رابطه با وقت سفارت

اگر قصد دارید برای دریافت ویزای خود از سفارت وقت بگیرید، علاوه بر نکات گفته شده باید به موارد دیگری نیز توجه داشته باشید. زیرا در صورت هر گونه سهل‌انگاری در این زمینه، سفر شما به زمان دیگری موکول می‌شود.

در این رابطه باید بدانید مهم‌ترین نکته این است که باید نسبت به گرفتن وقت واقعی اقدام کنید. امروزه افراد سودجو به همه امور اداری راه باز کرده‌اند و ممکن است شما نیز با آن‌ها مواجه شوید.

بنابراین برای جلوگیری از مواجهه با چنین اتفاقی، هنگام درخواست کمک از هر فردی باید بررسی کنید که برگه دریافت وقت واقعی باشد. البته راه دیگر برای دوری از این افراد این است که تنها از آژانس‌های مسافرتی معتبر کمک بخواهید.

نکته دیگر در رابطه با این وقت این است که پس از رزرو آن دقیقا در زمان مشخص و حتی ۳۰ دقیقه پیش از آن در سفارت حضور داشته باشید. زیرا اگر دیرتر از زمان رزرو شده به سفارت مراجعه کنید، در بیشتر موارد پذیرفته نمی‌شوید. در این شرایط مجبور هستید که مجدد تمام مراحل ثبت نام وقت برای سفارت را طی کنید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۱۰۷۱۴۶ ۲۱+ تماس حاصل فرمایید.

FAQ Icon

سوالات متداول

لطفا با بخش دریافت وقت سفارت در مجموعه ویزا ساز 724 تماس  بگیرید

خیر برای دریافت ویزا شما ابتدا باید اجازه ورود به سفارت یا همان وقت سفارت را داشته باشید

بله

لطفا برای کسب اطلاع از شرایط وقت سسفارت کانادا یا ویزا با کارشناسان ما در بخش ویزا تماس بگیرید