۵ شغل پولساز کانادا ۲۰۲۴

مشاغل پردرآمد در بازار کار کانادا ۲۰۲۴ شغل‌های پردرآمد در کانادا الزاما به ارائه…

مشاغل-پوساز-کانادا

مشاغل پردرآمد در بازار کار کانادا ۲۰۲۴

شغل‌های پردرآمد در کانادا الزاما به ارائه مدرک دانشگاهی نیاز ندارند! شما می‌توانید به عنوان جوشکار، نجار، مکانیک و غیره هم به این کشور مهاجرت و رویای زندگی در یکی از با کیفیت‌ترین کشورهای جهان را تجربه کنید.

افراد تصور می‌کنند که شغل‌های پردرآمد در کانادا تنها برای حوزه پزشکی و مهندسی معنا دارد؛ اما واقعیت چیز دیگری است. در این مقاله قصد داریم شغل‌های پردرآمد کانادا را به شما معرفی کنیم تا با آگاهی بیشتر درباره مهاجرت خود تصمیم بگیرید.

طبق آمار کانادا، در حال حاضر کارفرمایان این کشور با کمبود نیروی کار مواجه هستند. بنابراین، کانادا در ۵ سال آینده فرصت‌های شغلی بسیار خوبی خواهد داشت. جالب است بدانید که تعداد فرصت‌های شغلی موجود در سراسر کانادا در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۳ به رکورد خیره کننده ۹۱۲۶۰۰ نفر رسید!

 در کل، کار کردن در کانادا می‌تواند برای شما فرصت‌های بسیاری را فراهم کند، اما به دلیل مسائل مختلفی مانند مالی، زبان، قوانین کاری و فرهنگ کاری متفاوت، نیاز به برنامه‌ریزی و آمادگی دارد.

شغل‌های پردرآمد بدون مدرک دانشگاهی در کانادا

افراد برای پیدا کردن شغلی با درآمد بالا، لزوما به مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا نیازی ندارند. درواقع، مشاغل زیادی در این کشور وجود دارد که بدون نیاز به تحصیلات دانشگاهی، حقوق بسیار خوبی به پرسنل خود می‌پردازند. اگرچه در کانادا درآمد متوسط هر فرد براساس سطح تحصیلات او معین می‌شود، اما افراد با انتخاب مشاغلی که در جدول زیر آمده‌اند، درآمد مناسبی کسب خواهند کرد:

  • راننده کامیون (Truck Driver)
  • کارگر ساختمانی (Construction Worker)
  • جوشکار (Welder)
  • آشپز (Chef)
  • مکانیک (Mechanic)
  • مراقبت از کودکان در خانه (Baby sitter)
  • آرایشگر (Hair Stylist)
مشاغل پولساز در کانادا

بایدها و نباید های کار در کانادا

درست است که بدون مدرک دانشگاهی هم می‌توانید به عنوان نیروی کار به کانادا مهاجرت است اما باید بتوانید الزامات لازم را برآورده کنید. مهم‌ترین الزامات تجربه، مهارت، برخی گواهینامه‌ها و مدرک زبان هستند.گرچه برای برخی مشاغل نیاز به مهارت زبانی خیلی بالا ندارید اما به هر حال برای کار در یک کشور خارجی حداقل باید از مهارت زبانی متوسط برخوردار باشید. داشتن گواهینامه یا لایسنس مهارت هم ممکن است از الزامات برخی مشاغل باشد.

توجه داشته باشید روش‌های مختلفی برای اخذ ویزای کار برای شغل های پر درآمد وجود دارد اما در تمامی روش‌ها باید از اداره مهاجرت و شهروندی کانادا درخواست ویزا نمایید.

نسخه صوتی مشاغل پولساز در کانادا

FAQ Icon

دیدگاه و نظر خود را بنویسید

همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.

مطالب مرتبط